Sme tu pre vás

Služby

Kvalifikovaní pracovníci a vysoká kvalita odvedenej práce sú pre nás prvoradé už štvrťstoročie. Vďaka tomu sme sa mohli podieľať na množstve úspešných projektov v rôznych odvetviach. Radi pomôžeme aj vám.

Strojnotechnologické zariadenia

Strojnotechnologické zariadenia

Montujeme rôzne strojnotechnologické zariadenia do výrobných závodov vo viacerých priemyselných odvetviach. Napríklad kompresorové stanice, vodné hospodárstva, zásobníky a mnohé iné.

Potrubné rozvody

Potrubné rozvody

Venujeme sa dodávke a montáži potrubných rozvodov a dielov z uhlíkových i ušľachtilých ocelí a z plastových materiálov na prepravu plynných, kvapalných a abrazívnych látok.

Vykurovanie

Vykurovanie

Najskôr vám poradíme, potom dodáme a namontujeme vykurovaciu techniku a tlakové zariadenia podľa vašich želaní. Rozsiahle oprávnenia a certifikácie na montáž a opravu si neustále dopĺňame.

Plynoinštalácia

Plynoinštalácia

Dodáme, namontujeme, odborne prehliadneme, vyskúšame a opravíme všetko čo sa týka vyhradených plynových zariadení.

Zdravotechnika

Zdravotechnika

Radi vám pomôžeme s dodávkou a montážou kompletného zdravotechnického zariadenia, vodoinštalácie rozvodov úžitkovej a požiarnej vody a aj kanalizácie.

Zváranie

Zváranie

Vieme, že kvalitní pracovníci sú to najdôležitejšie, čo pre vás máme. Preto sú pravidelne zaškoľovaní a preskúšavaní z problematiky zváračských prác.

Izolácie

Izolácie

Zabezpečujeme dodávku a montáž izolatérskych prác z minerálnych látok, penového polyetylénu a syntetického kaučuku.

Údržba a servis

Údržba a servis

Opravy, revízie, všetky údržbárske a servisné práce sú pre nás samozrejmosť. Sme nonstop pripravení nastúpiť k vám do 24 hodín od nahlásenia, alebo v prípade havárie reagovať ihneď.

Máte zájem o vybrané služby?

Kontaktujte nás!